Svale

Objavte jeden z najcharakteristickejších letných domov nanovo – k trojuholníkovému tvaru so sedlovou strechou sme pridali veľké presklenie, aby ste svoj čas vyplnili prírodou. Vďaka tomu Svale poskytuje nespočetné množstvo možností na oddych a relax, vnáša pokoj do každodenného života a umožňuje zhlboka sa nadýchnuť. Inšpirujte sa nadčasovým dizajnom v novom vydaní, plnom funkčných riešení, denného svetla a prírodných materiálov.

ZASTAVANÁ PLOCHA

35 m2

ÚŽITKOVÁ PLOCHA

45,74 m2

VÝŠKA

7,10 m

SKLON STRECHY

60°

DOM SVALE

Letná rozprávka

Tento charakteristický tvar bol inšpirovaný stavbou najobľúbenejšieho poľského rekreačného domu typu Brda. Domy tohto typu sa dodnes často nachádzajú nielen v poľskej krajine, ale aj po celom svete, kde sú známe ako A-Frame House. Klasická, modernistická podoba budovy bola obohatená o veľké presklenie pokrývajúce celú štítovú stenu a nárožie budovy. Takýto postup dodáva budove súčasný charakter a dodáva interiéru prirodzené svetlo. Svetlá a otvorená denná zóna môže byť rozšírená o ďalšiu terasu. Strmá sedlová strecha umožnila vytvorenie pohodlného medziposchodia otvoreného do obývacej izby, presvetleného dodatočným oknom. Ideálna, prirodzená forma do náročných poveternostných podmienok. Vnútri je plánovaná denná zóna s otvorenou kuchyňou, kúpeľňou, priestranným mezanínom a pomocnou miestnosťou, s maximálnym využitím dostupného priestoru.

• Celoročné energeticky úsporné priečky
• Strojovo maľovaná fasáda zo smrekovca
• Drevené okná s veľkým zasklením
• Drevená priehradová konštrukcia C24
• Materiály prírodného pôvodu
• Jedinečný dizajn a detaily povrchovej úpravy
• Maximálna prefabrikácia na mieste
• Dizajn v súlade s európskymi normami

Hyta Svale
Dom Hyta Svale
Dom Hyta Svale
Hyta Svale interiér
Hyta Svale interiér
Hyta Svale interiér
Hyta Svale kúpelňa
HYTA BALÍK
Základný balík

Základný

Stavbu dodáme v uzavretom stave so zateplenými stenami, z vnútra uzavretou OSB doskou. S vonkajšou úpravou v podobe fasády a strechy podľa zvolenej farby s doplnkovými prvkami ako parapety, alebo odkvapy. Montáž zohľadňuje moderné, drevené okná a vonkajšie dvere. Namontujeme aj kompletnú sadu krycích rámov na predný krov, ak má model presklený štít. V interiéri namontujeme dodatočný rošt s izoláciou. Súčasťou balenia je aj montáž elektroinštalácie a vetrania. Balík je určený pre ľudí ktorí chcú mať kompletne hotový exteriér a dokončiť si interiér podľa vlastnej predstavy.

Cena vrátane montáže:

64,990€ s DPH

Kompletný balík

Kompletný

Základný balík zahŕňajúci povrchovú úpravu stien, podláh a stropov estetickými materiálmi, montáž elektrických zásuviek a konektorov, montáž vodovodných a kanalizačných systémov a prietokového ohrievača vody v kuchyni. Sada obsahuje drevené, lakované schody, zábradlia a balustrády, drevené interiérové dvere, obklady, parapety a soklové lišty. Pre cenovú kalkuláciu je potrebné zvoliť podlahu vo forme betónového alebo suchého poteru.

Cena vrátane montáže:

75,990€ s DPH

Balík kúpelňa

Balík kúpelňa

Kúpeľňu tvoria hotové stenové a podlahové panely. Kompletne dokončená kúpeľňa je dostupná v jednom z troch farebných prevedení navrhnutých našimi architektmi. Súčasťou balenia sú keramické obklady na stenách a podlahe, stojace WC, nábytok, závesné zrkadlové skrinky, chrómové batérie, sprchový kút s odtokom skrytým v podlahe a sklenené dvierka. Súčasťou balenia je aj elektrické podlahové kúrenie a ohrievač vody.

Cena vrátane montáže:

7,200€ s DPH

PRÍZEMIE
Hyta Svale pôdorys prízemia
POSCHODIE 1
Hyta Svale pôdorys poschodia
Technický list

Zaujala Vás ponuka
prefabrikovaných domov?

Využite možnosť nezáveznej cenovej kalkulácie alebo nás neváhajte konktatovať, radi Vám poradíme a preberieme všetky potrebné detaily.

Close Button