Od nápadu k realizácií

Preskúmajte niektoré modely, ktoré spoločnosť Hyta postavila vo viacerých Európskych krajinách.

HYTA

Realizácie Hyta

Myšlienka malého domčeka v prírodnom prostredí bola vytvorená pre tých, ktorí snívajú o úteku pred ruchom mesta. Druhý domov je pre Škandinávcov prirodzený. Každá rodina má víkendový dom, kde často trávi viac času ako v meste. V Nórsku existuje pre takýto dom samostatné slovo, hytte, z ktorého sme interpolovali názov našich domov. Slovo hytte pre nás nie je len dom. Je to spôsob bývania v súlade s prírodou a minimalizmom, no zároveň s komfortom a plnou funkčnosťou. Pozývame vás pozrieť sa na niektoré investície, ktoré sme mali tú česť vytvoriť.

HYTA HEST

The Owl’s Retreat

The Owl’s Retreat je model HEST. Stojí medzi stromami v Gamerki Maly vo Warmii. Šťastní majitelia domu si túto nehnuteľnosť prenajímajú. Chata má terasu, 2 spálne, obývaciu izbu a dobre vybavenú kuchynku s chladničkou a rúrou. „Všade naokolo je les a to je všetko, čo potrebujete, aby ste si skutočne oddýchli od reality. Hneď vedľa je jazero, divoký druh, kde si môžete namočiť nohy z móla a ísť na ryby. Väčšia, kde sa môžete rozložiť na deku a čľapkať sa, je vzdialená krátku jazdu na bicykli. A kam sa nedívať: mierne kopce Warmie, čas plynúci vlastným tempom, nič robiť a nič nepotrebujem. V oblasti je niekoľko krásnych miest na pomalé občerstvenie: miestny mušt, kozí syr, čerstvé ryby a kolieska. A potom je tu dom: pohodlný, dobre zariadený, takže je potešením byť tu a tráviť čas s rodinou alebo skupinou. K dispozícii je terasa, gril, podložky na jogu, stolové hry a knihy na večer. Relaxujú tu ľudia aj psy. V Owl’s Retreat je každý svojou osobou.

HEST V NÓRSKU

Hest areál

V roku 2021 sa Hyta v severnom Nórsku podieľala na výstavbe areálu, ktorého súčasťou sú modely Hest a väčšej verzie Hest Long. Ďalšie boli postavené v máji 2022. Všetky budovy majú panoramatický výhľad. Nachádza sa na vrchole malého kopca v Skarungene. Ideálne na chytanie polárnej žiary. V Hest môže spať až 5 ľudí a Hest Long má dve spálne a môže v ňom spať až 8 ľudí. Na mieste je množstvo aktivít vrátane požičovne lyží a bicyklov a kurzov jogy.

HYTA ROGN

Rogn realizácia

Lodž, model – Rog. Šťastní majitelia ho využívajú ako rekreačný domček, kde trávia voľný čas cez víkendy a prázdniny. Dom situovaný medzi stromami plní svoju funkciu a poskytuje oddych od ruchu mesta. Jedinečný charakter mu dodáva šikmá strecha.

HYTA STORK

Stork realizácia

Implementácia modelu Stork na viacerých miestach. V jednej radovej zástavbe, v ďalšej voľne stojaci Stork v mestskej zástavbe. Chatku môžete umiestniť kdekoľvek. V lese, pri mori alebo v horách, ale nielen. Stork sa vyznačuje vysoko funkčným usporiadaním. Nachádza sa tu vstupná chodba so šatníkom, priestranná obývacia izba s kuchyňou a jedálenským kútom a kúpeľňa.

HYTA HEST

Mazurské podnebie

V lokalite neďaleko Varšavy 2 modely Horse a Horse Long. Šťastní majitelia bývajú vo väčšej verzii domu a dva menšie modely si možno prenajať. Naše drevodomy sú navrhnuté moderne a funkčne. Snažili sme sa dokonale splynúť s okolím a nenarúšať prírodu, ktorá nás obklopuje zo všetkých strán. Naša dedinka nepodľahla času, všetko funguje ako kedysi. Nie sú tu žiadne obchody ani reštaurácie, žiadni turisti, len ticho a príroda. Obec je obklopená lúkami a lesom Píska, 10 km od najbližších miest. Nespočetné množstvo vodných vtákov sú každodennou predstavou. Tu nájdete pokoj a ticho.

HYTA HEST

Mroga, len relaxujte

Hest neďaleko Lodže, v Koziolki. Šťastní majitelia domu prenajímajú svoju nehnuteľnosť. Urobte si pohodlie v našej útulnej chatke, kde sa zmestí až šesť ľudí. Využite terasu, namočte sa do vlažných liečivých vôd, pohojdajte sa v hojdacej sieti do sýtosti, relaxujte na ležadlách a doprajte si knihy a albumy, ktoré máme ukryté vo vnútri. Správame sa k tomuto miestu ako k domovu.

VYLAĎTE SI SVOJ HYTA

Panelová kúpeľňa

Do nášho sortimentu sme pridali hotové kúpeľne. Starostlivo sme navrhli každý detail, aby ste si svoju kúpeľňu mohli užívať spolu s vaším domom. Pri výrobe našich kúpeľní používame tie najlepšie materiály, vrátane armatúr Cersanit. Prefabrikáciu vykonávajú naši skúsení partneri, ktorí majú dlhoročné skúsenosti na európskom trhu. Ročne zrealizujú viac ako tisíc prefabrikátov. Hyta vám dáva pokoj. Nielen vtedy, keď zoberiete kľúče a nasťahujete sa do svojho vysnívaného domu. Hyta tiež znamená pokoj v duši prostredníctvom holistickej, kompletnej realizácie, ktorú od nás získate.

Zaujala Vás ponuka
prefabrikovaných domov?

Využite možnosť nezáveznej cenovej kalkulácie alebo nás neváhajte konktatovať, radi Vám poradíme a preberieme všetky potrebné detaily.

Close Button