Stork

Geometrický tvar, do ktorého sa cez veľké okná vkráda príroda – to je dom Stork, ktorý vás prekvapí. Vďaka veľkým posuvným oknám môžete vyjsť von priamo z obývačky a zhlboka sa nadýchnuť. Jednoduchý kubický tvar, plochá strecha a horizontálne okná sú prvky prevzaté z modernizmu, o ktoré sa s vami podelíme. Vneste do svojho života jednoduchosť a cíťte sa slobodne.

ZASTAVANÁ PLOCHA

35 m2

ÚŽITKOVÁ PLOCHA

53,72 m2

VÝŠKA

6,25 m

TYP STRECHY

Rovný

DOM STORK

Radosť v kocke

Dizajn bol inšpirovaný modernistickým domom s čistým kubickým tvarom. Forma bola obohatená o veľké presklenie s posuvným terasovým oknom. Veľké presklenie v nároží, charakteristické pre budovu, poskytuje dostatočné osvetlenie interiéru a zároveň vytvára dojem, že okolitá príroda preniká dovnútra. Mimoriadne veľká plocha objektu dáva veľa možností rozvoja a riešenie štvorcového pôdorysu umožnilo funkčné rozloženie miestností. Budova má vstupnú chodbu so šatníkom, priestrannú obývačku s kuchyňou, jedálenskou časťou a kúpeľňu. Vo veľkom podkroví je naplánovaný otvorený priestor. Možnosť prístavby terasy umožňuje rozšírenie oddychovej zóny o ďalšie metre štvorcové.

• Celoročné energeticky úsporné priečky
• Strojovo maľovaná fasáda zo smrekovca
• Drevené okná s veľkým zasklením
• Drevená priehradová konštrukcia C24
• Materiály prírodného pôvodu
• Jedinečný dizajn a detaily povrchovej úpravy
• Maximálna prefabrikácia na mieste
• Dizajn v súlade s európskymi normami

Dom Hyta Stork
Dom Hyta Stork
Hyta Stork
Hyta Stork interiér
Hyta Stork kúpelňa
Hyta Stork interiér
Hyta Stork interiér
HYTA BALÍK
Základný balík

Základný

Stavbu dodáme v uzavretom stave so zateplenými stenami, z vnútra uzavretou OSB doskou. S vonkajšou úpravou v podobe fasády a strechy podľa zvolenej farby s doplnkovými prvkami ako parapety, alebo odkvapy. Montáž zohľadňuje moderné, drevené okná a vonkajšie dvere. Namontujeme aj kompletnú sadu krycích rámov na predný krov, ak má model presklený štít. V interiéri namontujeme dodatočný rošt s izoláciou. Súčasťou balenia je aj montáž elektroinštalácie a vetrania. Balík je určený pre ľudí ktorí chcú mať kompletne hotový exteriér a dokončiť si interiér podľa vlastnej predstavy.

Cena vrátane montáže:

68,990€ s DPH

Kompletný balík

Kompletný

Základný balík zahŕňajúci povrchovú úpravu stien, podláh a stropov estetickými materiálmi, montáž elektrických zásuviek a konektorov, montáž vodovodných a kanalizačných systémov a prietokového ohrievača vody v kuchyni. Sada obsahuje drevené, lakované schody, zábradlia a balustrády, drevené interiérové dvere, obklady, parapety a soklové lišty. Pre cenovú kalkuláciu je potrebné zvoliť podlahu vo forme betónového alebo suchého poteru.

Cena vrátane montáže:

79,990€ s DPH

Balík kúpelňa

Balík kúpelňa

Kúpeľňu tvoria hotové stenové a podlahové panely. Kompletne dokončená kúpeľňa je dostupná v jednom z troch farebných prevedení navrhnutých našimi architektmi. Súčasťou balenia sú keramické obklady na stenách a podlahe, stojace WC, nábytok, závesné zrkadlové skrinky, chrómové batérie, sprchový kút s odtokom skrytým v podlahe a sklenené dvierka. Súčasťou balenia je aj elektrické podlahové kúrenie a ohrievač vody.

Cena vrátane montáže:

7,920€ s DPH

PRÍZEMIE
Hyta Stork pôdorys prízemie
POSCHODIE 1
Hyta Stork pôdorys poschodie
POSCHODIE 1 možné usporiadanie
Hyta Stork pôdorys poschodie - možné usporiadanie
Technický list

Zaujala Vás ponuka
prefabrikovaných domov?

Využite možnosť nezáveznej cenovej kalkulácie alebo nás neváhajte konktatovať, radi Vám poradíme a preberieme všetky potrebné detaily.

Close Button