Rogn

Oddýchnite si ako nikdy predtým v dome Hyta, ktorý dýcha relaxom. Nechajte sa upokojiť minimalistickou formou a slastnými slnečnými lúčmi. Každý deň strávený v tomto dome vám umožní vstúpiť do úzkeho kontaktu s okolitou prírodou a priniesť relax do vášho života. Nechajte si nájsť priestor na to, čo robíte najradšej. Návrh pre milovníkov moderny a fanúšikov pomalého života.

ZASTAVANÁ PLOCHA

35 m2

ÚŽITKOVÁ PLOCHA

38,14 m2

VÝŠKA

6,11 m

SKLON STRECHY

28°

DOM ROGN

Na okraji lesa alebo jazera?

Jednoduchý kubický tvar bol zrezaný s valbovou strechou, čím tento spôsob bývania získal nový rozmer a vytvoril jeho jedinečný charakter. Štvorcový priemet nám dal možnosť vytvoriť atraktívnu funkčnú dispozíciu s jasným zónovaním. Veľké presklenie poskytuje dostatočné osvetlenie interiéru a dodáva budove súčasný, no stále nadčasový charakter. Slnečné svetlo dopadajúce cez ne rozjasňuje priestor a vytvára otvorenú a svetlú dennú zónu. Možnosť pridania terasy umožňuje zväčšiť dennú zónu a zorganizovať ďalšiu oddychovú zónu. Interiér je rozdelený na obývaciu časť s obývacou izbou a otvorenou kuchyňou, kúpeľňu, spálňu a priestranné mezanín. Dodatočne vznikol pohodlný vstupný priestor s veľkým šatníkom.

• Celoročné energeticky úsporné priečky
• Strojovo maľovaná fasáda zo smrekovca
• Drevené okná s veľkým zasklením
• Drevená priehradová konštrukcia C24
• Materiály prírodného pôvodu
• Jedinečný dizajn a detaily povrchovej úpravy
• Maximálna prefabrikácia na mieste
• Dizajn v súlade s európskymi normami

Hyta Rogn
Dom Hyta Rogn
Dom Hyta Rogn
Hyta Rogn interiér
Hyta Rogn interiér
Hyta Rogn interiér
Hyta Rogn kúpelňa
HYTA BALÍK
Základný balík

Základný

Stavbu dodáme v uzavretom stave so zateplenými stenami, z vnútra uzavretou OSB doskou. S vonkajšou úpravou v podobe fasády a strechy podľa zvolenej farby s doplnkovými prvkami ako parapety, alebo odkvapy. Montáž zohľadňuje moderné, drevené okná a vonkajšie dvere. Namontujeme aj kompletnú sadu krycích rámov na predný krov, ak má model presklený štít. V interiéri namontujeme dodatočný rošt s izoláciou. Súčasťou balenia je aj montáž elektroinštalácie a vetrania. Balík je určený pre ľudí ktorí chcú mať kompletne hotový exteriér a dokončiť si interiér podľa vlastnej predstavy.

Cena vrátane montáže:

55,990€ s DPH

Kompletný balík

Kompletný

Základný balík zahŕňajúci povrchovú úpravu stien, podláh a stropov estetickými materiálmi, montáž elektrických zásuviek a konektorov, montáž vodovodných a kanalizačných systémov a prietokového ohrievača vody v kuchyni. Sada obsahuje drevené, lakované schody, zábradlia a balustrády, drevené interiérové dvere, obklady, parapety a soklové lišty. Pre cenovú kalkuláciu je potrebné zvoliť podlahu vo forme betónového alebo suchého poteru.

Cena vrátane montáže:

66,990€ s DPH

Balík kúpelňa

Balík kúpelňa

Kúpeľňu tvoria hotové stenové a podlahové panely. Kompletne dokončená kúpeľňa je dostupná v jednom z troch farebných prevedení navrhnutých našimi architektmi. Súčasťou balenia sú keramické obklady na stenách a podlahe, stojace WC, nábytok, závesné zrkadlové skrinky, chrómové batérie, sprchový kút s odtokom skrytým v podlahe a sklenené dvierka. Súčasťou balenia je aj elektrické podlahové kúrenie a ohrievač vody.

Cena vrátane montáže:

7,920€ s DPH

PRÍZEMIE
Hyta Rogn pôdorys prízemie
POSCHODIE 1
Hyta Rogn pôdorys poschodie
Technický list

Zaujala Vás ponuka
prefabrikovaných domov?

Využite možnosť nezáveznej cenovej kalkulácie alebo nás neváhajte konktatovať, radi Vám poradíme a preberieme všetky potrebné detaily.

Close Button