Hjort

Jednoduchý tvar so sedlovou strechou a veľkým horizontálnym presklením v bočnej stene zaisťuje jedinečný vzhľad. Tradičný tvar dokonale zapadá do okolitej krajiny pričom zároveň rozlišuje jeho moderný štýl. Jednopodlažný dom o rozlohe 70m2 má mimoriadne funkčné riešený interiér, vďaka čomu má priestrannú obývaciu časť a dve samostatné spálne. Veľká presklená časť zaručuje dostatok prirodzeného svetla v interiéri. Filozofia Hygge sa odráža v prírodných povrchových materiáloch a svetlej priestrannej obývacej izbe.

ZASTAVANÁ PLOCHA

70 m2

ÚŽITKOVÁ PLOCHA

56,86 m2

VÝŠKA

4,90 m

SKLON STRECHY

30°

DOM HJORT

Čistá estetika a dokonalá funkcia.

Hjort je funkčne, esteticky a najmä technickým riešením prepracovaným do každého stupňa. Navrhol ho tím profesionálov. Na ich prácu dohliadajú architekti v každej fáze, od konceptu až po dielenskú dokumentáciu. Vďaka tomu môžeme zaručiť najvyššiu kvalitu používania a pokoj pri realizácii. Najdôležitejšie vlastnosti tohto modelu:

• Celoročné energeticky úsporné priečky
• Strojovo maľovaná fasáda zo smrekovca
• Drevené okná s veľkým zasklením
• Drevená priehradová konštrukcia C24
• Materiály prírodného pôvodu
• Jedinečný dizajn a detaily povrchovej úpravy
• Maximálna prefabrikácia na mieste
• Dizajn v súlade s európskymi normami

Dom Hyta Hjort
Dom Hyta Hjort
Hyta Hjort
Hyta Hjort interiér
Hyta Hjort interiér
Hyta Frosk kúpelňa
HYTA BALÍK
Základný balík

Základný

Stavbu dodáme v uzavretom stave so zateplenými stenami, z vnútra uzavretou OSB doskou. S vonkajšou úpravou v podobe fasády a strechy podľa zvolenej farby s doplnkovými prvkami ako parapety, alebo odkvapy. Montáž zohľadňuje moderné, drevené okná a vonkajšie dvere. Namontujeme aj kompletnú sadu krycích rámov na predný krov, ak má model presklený štít. V interiéri namontujeme dodatočný rošt s izoláciou. Súčasťou balenia je aj montáž elektroinštalácie a vetrania. Balík je určený pre ľudí ktorí chcú mať kompletne hotový exteriér a dokončiť si interiér podľa vlastnej predstavy.

Cena vrátane montáže:

75,990€ s DPH

Kompletný balík

Kompletný

Základný balík zahŕňajúci povrchovú úpravu stien, podláh a stropov estetickými materiálmi, montáž elektrických zásuviek a konektorov, montáž vodovodných a kanalizačných systémov a prietokového ohrievača vody v kuchyni. Sada obsahuje drevené, lakované schody, zábradlia a balustrády, drevené interiérové dvere, obklady, parapety a soklové lišty. Pre cenovú kalkuláciu je potrebné zvoliť podlahu vo forme betónového alebo suchého poteru.

Cena vrátane montáže:

86,990€ s DPH

Balík kúpelňa

Balík kúpelňa

Kúpeľňu tvoria hotové stenové a podlahové panely. Kompletne dokončená kúpeľňa je dostupná v jednom z troch farebných prevedení navrhnutých našimi architektmi. Súčasťou balenia sú keramické obklady na stenách a podlahe, stojace WC, nábytok, závesné zrkadlové skrinky, chrómové batérie, sprchový kút s odtokom skrytým v podlahe a sklenené dvierka. Súčasťou balenia je aj elektrické podlahové kúrenie a ohrievač vody.

Cena vrátane montáže:

7,920€ s DPH

PRÍZEMIE
Hyta Hjort pôdorys prízemie
Technický list

Zaujala Vás ponuka
prefabrikovaných domov?

Využite možnosť nezáveznej cenovej kalkulácie alebo nás neváhajte konktatovať, radi Vám poradíme a preberieme všetky potrebné detaily.

Close Button