Hest Long

Predĺžená verzia modelu Hest je nezvyčajne priestranný dom odkazujúci svojou jednoduchosťou na tvar klasickej stodoly. Vďaka presklenej štítovej stene a otvorenej forme interiéru zostáva prízemie aj medziposchodie vyplnené denným svetlom. Pri navrhovaní tejto Hyty sme plánovali veľký obývací priestor s otvorenou kuchyňou, kúpeľňou a spálňou, ako aj priestranné medziposchodie pre jej obyvateľov. Navyše sme vytvorili praktický vstupný priestor s veľkým šatníkom prístupným z chodby. Svetlá a priestranná obývacia izba sa dá ďalej rozšíriť o terasu.

ZASTAVANÁ PLOCHA

43,43 m2

ÚŽITKOVÁ PLOCHA

56,41 m2

VÝŠKA

6,44 m

SKLON STRECHY

45°

DOM HEST LONG

Pocíťte slobodu väčšieho priestoru.

Hest long je funkčne, esteticky a najmä technickým riešením všestranne prepracovaným modelom. Navrhol ho tím profesionálov. Na ich prácu dohliadajú architekti v každej fáze od konceptu až po dielenskú dokumentáciu. To nám umožňuje zaručiť najvyššiu kvalitu používania a pokoj vo fáze implementácie. Kľúčové vlastnosti každej Hyty sú:

• Prepracovaný dizajn a detaily povrchovej úpravy
• Jedinečné materiály na výber v konfigurátore
• Energeticky úsporné priečky ako celoročný štandard
• Moderná izolácia z dreva a minerálnej vlny
• Odolná strojne lakovaná fasáda z modřínu
• Stolárske práce z masívneho dreva s veľkými presklenými plochami
• Konštrukcia krovu z certifikovaného dreva C24
• Ekologické materiály prírodného pôvodu
• Kompletne prefabrikované a rýchlo zmontované na mieste
• Konštrukcia v súlade s európskymi normami
• Dohľad architekta v každej fáze

Hyta Hest kúpelňa
HYTA BALÍK
Základný balík

Základný

Stavbu dodáme v uzavretom stave so zateplenými stenami, z vnútra uzavretou OSB doskou. S vonkajšou úpravou v podobe fasády a strechy podľa zvolenej farby s doplnkovými prvkami ako parapety, alebo odkvapy. Montáž zohľadňuje moderné, drevené okná a vonkajšie dvere. Namontujeme aj kompletnú sadu krycích rámov na predný krov, ak má model presklený štít. V interiéri namontujeme dodatočný rošt s izoláciou. Súčasťou balenia je aj montáž elektroinštalácie a vetrania. Balík je určený pre ľudí ktorí chcú mať kompletne hotový exteriér a dokončiť si interiér podľa vlastnej predstavy.

Cena vrátane montáže:

73,990€ s DPH

Kompletný balík

Kompletný

Základný balík zahŕňajúci povrchovú úpravu stien, podláh a stropov estetickými materiálmi, montáž elektrických zásuviek a konektorov, montáž vodovodných a kanalizačných systémov a prietokového ohrievača vody v kuchyni. Sada obsahuje drevené, lakované schody, zábradlia a balustrády, drevené interiérové dvere, obklady, parapety a soklové lišty. Pre cenovú kalkuláciu je potrebné zvoliť podlahu vo forme betónového alebo suchého poteru.

Cena vrátane montáže:

84,990€ s DPH

Balík kúpelňa

Balík kúpelňa

Kúpeľňu tvoria hotové stenové a podlahové panely. Kompletne dokončená kúpeľňa je dostupná v jednom z troch farebných prevedení navrhnutých našimi architektmi. Súčasťou balenia sú keramické obklady na stenách a podlahe, stojace WC, nábytok, závesné zrkadlové skrinky, chrómové batérie, sprchový kút s odtokom skrytým v podlahe a sklenené dvierka. Súčasťou balenia je aj elektrické podlahové kúrenie a ohrievač vody.

Cena vrátane montáže:

7,920€ s DPH

PRÍZEMIE
Hyta Hest pôdorys prízemie
POSCHODIE 1
Hyta Hest pôdorys poschodie
Technický list

Zaujala Vás ponuka
prefabrikovaných domov?

Využite možnosť nezáveznej cenovej kalkulácie alebo nás neváhajte konktatovať, radi Vám poradíme a preberieme všetky potrebné detaily.

Close Button