Hest

HYTA HEST je spomienkou na detstvo strávené na vidieku, plné dobrodružstiev a spoznávania okolitej prírody. Môžete tu prirodzene relaxovať a tráviť čas aktívne vonku a lapať po dychu z každodenného života. Dom stodolového typu môže stáť kdekoľvek, nielen pri vode, v horách, v lese, ale aj v silne urbanizovaných oblastiach. Nechajte sa spomaliť a vnímajte vidiecku atmosféru.

ZASTAVANÁ PLOCHA

35 m2

ÚŽITKOVÁ PLOCHA

44,29 m2

VÝŠKA

6,44 m

SKLON STRECHY

45°

DOM HEST

Doprajte si oddych,
ako nikdy predtým.

Mimoriadne priestranný dom, ktorý svojou jednoduchosťou pripomína klasickú stodolu. Vďaka presklenej štítovej stene a otvorenej forme interiéru zostáva prízemie aj podkrovie zaplnené denným svetlom. Budova má veľmi funkčné usporiadanie miestností. Pri jeho navrhovaní sme pre jeho obyvateľov naplánovali veľký obytný priestor počas dňa s otvorenou kuchyňou, kúpeľňou a spálňou, ako aj priestranným mezanínom. Dodatočne sme vytvorili praktický vstupný priestor s veľkým šatníkom prístupným z chodby. Presvetlenú a priestrannú obývačku je možné dodatočne zväčšiť o terasu, ktorú je možné vďaka veľkým posuvným oknám skombinovať s interiérom tak, že tvorí rozšírenie oddychovej zóny.

• Celoročné energeticky úsporné priečky
• Strojovo maľovaná fasáda zo smrekovca
• Drevené okná s veľkým zasklením
• Drevená priehradová konštrukcia C24
• Materiály prírodného pôvodu
• Jedinečný dizajn a detaily povrchovej úpravy
• Maximálna prefabrikácia na mieste
• Dizajn v súlade s európskymi normami

Dom Hyta Hest
Dom Hyta Hest
Dom Hyta Hest
Hyta Hest interiér
Hyta Hest interiér
Hyta Hest interiér
Hyta Hest kúpelňa
HYTA BALÍK
Základný balík

Základný

Stavbu dodáme v uzavretom stave so zateplenými stenami, z vnútra uzavretou OSB doskou. S vonkajšou úpravou v podobe fasády a strechy podľa zvolenej farby s doplnkovými prvkami ako parapety, alebo odkvapy. Montáž zohľadňuje moderné, drevené okná a vonkajšie dvere. Namontujeme aj kompletnú sadu krycích rámov na predný krov, ak má model presklený štít. V interiéri namontujeme dodatočný rošt s izoláciou. Súčasťou balenia je aj montáž elektroinštalácie a vetrania. Balík je určený pre ľudí ktorí chcú mať kompletne hotový exteriér a dokončiť si interiér podľa vlastnej predstavy.

Cena vrátane montáže:

61,990€ s DPH

Kompletný balík

Kompletný

Základný balík zahŕňajúci povrchovú úpravu stien, podláh a stropov estetickými materiálmi, montáž elektrických zásuviek a konektorov, montáž vodovodných a kanalizačných systémov a prietokového ohrievača vody v kuchyni. Sada obsahuje drevené, lakované schody, zábradlia a balustrády, drevené interiérové dvere, obklady, parapety a soklové lišty. Pre cenovú kalkuláciu je potrebné zvoliť podlahu vo forme betónového alebo suchého poteru.

Cena vrátane montáže:

72,990€ s DPH

Balík kúpelňa

Balík kúpelňa

Kúpeľňu tvoria hotové stenové a podlahové panely. Kompletne dokončená kúpeľňa je dostupná v jednom z troch farebných prevedení navrhnutých našimi architektmi. Súčasťou balenia sú keramické obklady na stenách a podlahe, stojace WC, nábytok, závesné zrkadlové skrinky, chrómové batérie, sprchový kút s odtokom skrytým v podlahe a sklenené dvierka. Súčasťou balenia je aj elektrické podlahové kúrenie a ohrievač vody.

Cena vrátane montáže:

7,200€ s DPH

PRÍZEMIE
Hyta Hest pôdorys prízemie
POSCHODIE 1
Hyta Hest pôdorys poschodie
Technický list

Zaujala Vás ponuka
prefabrikovaných domov?

Využite možnosť nezáveznej cenovej kalkulácie alebo nás neváhajte konktatovať, radi Vám poradíme a preberieme všetky potrebné detaily.

Close Button