Hegre

Ak radi cítite zem pod nohami, dizajn útulného jednopodlažného domu Hegre vám môže ukradnúť srdce. Horizontálny minimalistický blok s preskleným priečelím umožňuje obdivovať krajinu a otvára obyvateľom úplne novú perspektívu. Dom rozšírený o terasu vás ešte viac prepojí s okolím a umožní vám návrat do lona matky prírody.

ZASTAVANÁ PLOCHA

70 m2

ÚŽITKOVÁ PLOCHA

58,87 m2

VÝŠKA

3,75 m

TYP STRECHY

Rovný

DOM HEGRE

Pokoj a jasná myseľ.

Jednoduchý horizontálny tvar s nádychom moderného dizajnu. Charakteristickým znakom domu je kompletne presklená stena ktorá je rozšírením obytného priestoru. To všetko prirodzene prepája interiér domu s okolím. Sklenená fasáda prepúšťa slnečné lúče do interiéru. Prírodné dokončovacie materiály a priestranná a svetlá obývacia izba sú prvky Hyty vyplývajúce z filozofie Hygge. Obdĺžnikový výčnelok umožňuje funkčné usporiadanie miestností a dáva slobodu usporiadania. Bola navrhnutá pohodlná obývacia izba, kuchyňa s jedálenským kútom, kúpeľňa a samostatná spálňa.

• Celoročné energeticky úsporné priečky
• Strojovo maľovaná fasáda zo smrekovca
• Drevené okná s veľkým zasklením
• Drevená priehradová konštrukcia C24
• Materiály prírodného pôvodu
• Jedinečný dizajn a detaily povrchovej úpravy
• Maximálna prefabrikácia na mieste
• Dizajn v súlade s európskymi normami

Hyta Hegre
Dom Hyta Hegre
Dom Hyta Hegre
Interiér HYTA Hegre
Hyta Hegre interiér
Hyta Hegre interiér
Hyta Hegre kúpelňa
HYTA BALÍK
Základný balík

Základný

Stavbu dodáme v uzavretom stave so zateplenými stenami, z vnútra uzavretou OSB doskou. S vonkajšou úpravou v podobe fasády a strechy podľa zvolenej farby s doplnkovými prvkami ako parapety, alebo odkvapy. Montáž zohľadňuje moderné, drevené okná a vonkajšie dvere. Namontujeme aj kompletnú sadu krycích rámov na predný krov, ak má model presklený štít. V interiéri namontujeme dodatočný rošt s izoláciou. Súčasťou balenia je aj montáž elektroinštalácie a vetrania. Balík je určený pre ľudí ktorí chcú mať kompletne hotový exteriér a dokončiť si interiér podľa vlastnej predstavy.

Cena vrátane montáže:

72,990€ s DPH

Kompletný balík

Kompletný

Základný balík zahŕňajúci povrchovú úpravu stien, podláh a stropov estetickými materiálmi, montáž elektrických zásuviek a konektorov, montáž vodovodných a kanalizačných systémov a prietokového ohrievača vody v kuchyni. Sada obsahuje drevené, lakované schody, zábradlia a balustrády, drevené interiérové dvere, obklady, parapety a soklové lišty. Pre cenovú kalkuláciu je potrebné zvoliť podlahu vo forme betónového alebo suchého poteru.

Cena vrátane montáže:

83,990€ s DPH

Balík kúpelňa

Balík kúpelňa

Kúpeľňu tvoria hotové stenové a podlahové panely. Kompletne dokončená kúpeľňa je dostupná v jednom z troch farebných prevedení navrhnutých našimi architektmi. Súčasťou balenia sú keramické obklady na stenách a podlahe, stojace WC, nábytok, závesné zrkadlové skrinky, chrómové batérie, sprchový kút s odtokom skrytým v podlahe a sklenené dvierka. Súčasťou balenia je aj elektrické podlahové kúrenie a ohrievač vody.

Cena vrátane montáže:

7,920€ s DPH

PRÍZEMIE
Hyta Hegre pôdorys prízemie
Technický list

Zaujala Vás ponuka
prefabrikovaných domov?

Využite možnosť nezáveznej cenovej kalkulácie alebo nás neváhajte konktatovať, radi Vám poradíme a preberieme všetky potrebné detaily.

Close Button