Hauk

Profil tohto domu je inšpirovaný klasickým rodinným domom na farme, kompaktným telesom zastrešeným sedlovou strechou, dodávajúcou každému miestu idylickosť. Sklenená štítová stena vytvára súčasný charakter a vytvára priehľadnú priečku v obývacej izbe a v podkroví. Vďaka oknám od podlahy až po strop ponúka Hyta jednostranný výhľad na krajinu.

ZASTAVANÁ PLOCHA

61,9 m2

ÚŽITKOVÁ PLOCHA

84,26 m2

VÝŠKA

6,54 m

SKLON STRECHY

35°

MODULOVANÝ DOM HYTA HAUK

Doprajte si oddych,
ako nikdy predtým.

Mimoriadne priestranný dom, ktorý svojou jednoduchosťou pripomína klasickú stodolu. Vďaka presklenej štítovej stene a otvorenej forme interiéru zostáva prízemie aj podkrovie zaplnené denným svetlom. Mimoriadne veľká plocha budovy dáva veľa možností rozvoja a štvorcový pôdorys umožňuje funkčné usporiadanie miestností. Budova má vstupný priestor so šatníkom, priestrannú obývaciu izbu s kuchyňou, jedálenskou časťou a kúpeľňu – kde je pod strechou zasunutý otvorený priestor vo veľkom podkroví. Možnosť prístavby terasy umožňuje rozšírenie oddychovej zóny o ďalšie metre štvorcové.

• Celoročné energeticky úsporné priečky
• Strojovo maľovaná fasáda zo smrekovca
• Drevené okná s veľkým zasklením
• Drevená priehradová konštrukcia C24
• Materiály prírodného pôvodu
• Jedinečný dizajn a detaily povrchovej úpravy
• Maximálna prefabrikácia na mieste
• Dizajn v súlade s európskymi normami

Hyta Hauk
Dom Hyta Hauk
Dom Hyta Hauk
Hyta Hauk interiér
Hyta Hauk interiér
Hyta Hauk interiér
Hyta Hauk kúpelňa
HYTA BALÍK
Základný balík

Základný

Stavbu dodáme v uzavretom stave so zateplenými stenami, z vnútra uzavretou OSB doskou. S vonkajšou úpravou v podobe fasády a strechy podľa zvolenej farby s doplnkovými prvkami ako parapety, alebo odkvapy. Montáž zohľadňuje moderné, drevené okná a vonkajšie dvere. Namontujeme aj kompletnú sadu krycích rámov na predný krov, ak má model presklený štít. V interiéri namontujeme dodatočný rošt s izoláciou. Súčasťou balenia je aj montáž elektroinštalácie a vetrania. Balík je určený pre ľudí ktorí chcú mať kompletne hotový exteriér a dokončiť si interiér podľa vlastnej predstavy.

Cena vrátane montáže:

89,990€ s DPH

Kompletný balík

Kompletný

Základný balík zahŕňajúci povrchovú úpravu stien, podláh a stropov estetickými materiálmi, montáž elektrických zásuviek a konektorov, montáž vodovodných a kanalizačných systémov a prietokového ohrievača vody v kuchyni. Sada obsahuje drevené, lakované schody, zábradlia a balustrády, drevené interiérové dvere, obklady, parapety a soklové lišty. Pre cenovú kalkuláciu je potrebné zvoliť podlahu vo forme betónového alebo suchého poteru.

Cena vrátane montáže:

104,990€ s DPH

Balík kúpelňa

Balík kúpelňa

Kúpeľňu tvoria hotové stenové a podlahové panely. Kompletne dokončená kúpeľňa je dostupná v jednom z troch farebných prevedení navrhnutých našimi architektmi. Súčasťou balenia sú keramické obklady na stenách a podlahe, stojace WC, nábytok, závesné zrkadlové skrinky, chrómové batérie, sprchový kút s odtokom skrytým v podlahe a sklenené dvierka. Súčasťou balenia je aj elektrické podlahové kúrenie a ohrievač vody.

Cena vrátane montáže:

8,190€ s DPH

PRÍZEMIE
Hyta Hauk pôdorys prízemie
POSCHODIE 1
Hyta Hauk pôdorys poschodie
PRÍZEMIE s možnosťou rozšírenia
Hyta Hauk pôdorys prízemie
POSCHODIE 1 s možnosťou rozšírenia
Hyta Hauk pôdorys poschodie
Technický list

Zaujala Vás ponuka
prefabrikovaných domov?

Využite možnosť nezáveznej cenovej kalkulácie alebo nás neváhajte konktatovať, radi Vám poradíme a preberieme všetky potrebné detaily.

Close Button