Frosk

Mimoriadne funkčný dvojpodlažný dom, tvarom pripomínajúci klasickú stodolu. Obrovské rohové presklenie na prízemí a otvorená funkčná dispozícia poskytujú úžasný priestor naplnený prirodzeným svetlom. Pri navrhovaní tejto Hyty sme pre jej obyvateľov naplánovali veľký obytný priestor s otvorenou kuchyňou, kúpeľňou a izbou na prízemí. Na hornom podlaží je priestor pre tri priestranné spálne a kúpeľňu. Presvedčte sa o unikátnom funkčnom usporiadaní a pohodlí, ktoré vám poskytne najväčšia Hyta v kolekcii.

ZASTAVANÁ PLOCHA

70 m2

ÚŽITKOVÁ PLOCHA

107,31 m2

VÝŠKA

6,54 m

SKLON STRECHY

35°

DOM FROSK

Doprajte si priestor.

Frosk je funkčne, esteticky a najmä technickým riešením prepracovaný model v každom ohľade. Navrhol ho tím profesionálov. Na ich prácu dohliadajú architekti v každej fáze, od konceptu až po dielenskú dokumentáciu. Vďaka tomu môžeme zaručiť najvyššiu kvalitu používania a pokoj pri realizácii. Najdôležitejšie vlastnosti tohto modelu:

• Celoročné energeticky úsporné priečky
• Strojovo maľovaná fasáda zo smrekovca
• Drevené okná s veľkým zasklením
• Drevená priehradová konštrukcia C24
• Materiály prírodného pôvodu
• Jedinečný dizajn a detaily povrchovej úpravy
• Maximálna prefabrikácia na mieste
• Dizajn v súlade s európskymi normami

Dom Hyta Frosk
Hyta Frosk
Dom Hyta Frosk
Hyta Frosk interiér
Hyta Frosk interiér
Hyta Frosk interiér
Hyta Frosk kúpelňa
HYTA BALÍK
Základný balík

Základný

Stavbu dodáme v uzavretom stave so zateplenými stenami, z vnútra uzavretou OSB doskou. S vonkajšou úpravou v podobe fasády a strechy podľa zvolenej farby s doplnkovými prvkami ako parapety, alebo odkvapy. Montáž zohľadňuje moderné, drevené okná a vonkajšie dvere. Namontujeme aj kompletnú sadu krycích rámov na predný krov, ak má model presklený štít. V interiéri namontujeme dodatočný rošt s izoláciou. Súčasťou balenia je aj montáž elektroinštalácie a vetrania. Balík je určený pre ľudí ktorí chcú mať kompletne hotový exteriér a dokončiť si interiér podľa vlastnej predstavy.

Cena vrátane montáže:

101,990€ s DPH

Kompletný balík

Kompletný

Základný balík zahŕňajúci povrchovú úpravu stien, podláh a stropov estetickými materiálmi, montáž elektrických zásuviek a konektorov, montáž vodovodných a kanalizačných systémov a prietokového ohrievača vody v kuchyni. Sada obsahuje drevené, lakované schody, zábradlia a balustrády, drevené interiérové dvere, obklady, parapety a soklové lišty. Pre cenovú kalkuláciu je potrebné zvoliť podlahu vo forme betónového alebo suchého poteru.

Cena vrátane montáže:

116,990€ s DPH

Balík kúpelňa

Balík kúpelňa

Kúpeľňu tvoria hotové stenové a podlahové panely. Kompletne dokončená kúpeľňa je dostupná v jednom z troch farebných prevedení navrhnutých našimi architektmi. Súčasťou balenia sú keramické obklady na stenách a podlahe, stojace WC, nábytok, závesné zrkadlové skrinky, chrómové batérie, sprchový kút s odtokom skrytým v podlahe a sklenené dvierka. Súčasťou balenia je aj elektrické podlahové kúrenie a ohrievač vody.

Cena vrátane montáže:

8,190€ s DPH

PRÍZEMIE
Hyta Frosk pôdorys prízemie
POSCHODIE 1
Hyta Frosk pôdorys poschodie
POSCHODIE 1 možné usporiadanie
Hyta Frosk pôdorys poschodie
POSCHODIE 1
Hyta Frosk pôdorys poschodie
Technický list

Zaujala Vás ponuka
prefabrikovaných domov?

Využite možnosť nezáveznej cenovej kalkulácie alebo nás neváhajte konktatovať, radi Vám poradíme a preberieme všetky potrebné detaily.

Close Button